a

اینستاگرام

تلگرام

توییتر

گوگل

اسکایپ

لینکدین

ایمیل

9:30 - 17:00

روزهای کاری: شنبه - چهارشنبه

02122687532

تماس برای مشاوره رایگان

جست و جو
فهرست
 

مهاجرت

مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به کانادا

موسسه حقوقی بین المللی سامانی پور افتخار دارد  برای هموطنان گرامی در زمینه امور مهاجرت به خارج از کشور بشما مشاوره ارایه دهد. لازم است بدانید صرفا وکلای دادگستری دارای پروانه مجاز در امور مهاجرت می‌توانند وکالت قانونی شما و خانواده تان را بر عهده گیرند و دارا بودن پروانه وکالت از کشور مقصد شرط ضروری برای اینکار است برفرض مثال هیچ وکیل ایرانی که پروانه وکالت فدرال کشور امریکا را نداشته باشد نمی‌تواند طبق قوانین   کانون وکلای ایران و داخلی و حقوق بین الملل خصوصی وکالت شما را برعهده گیرد. بنابراین هر گونه تبلیغات موسسات حقوقی غیر مجاز صرف نظر از اینکه جرم محسوب می‌شود مسیر شما را به بیراهه می‌برد.

این موسسه افتخار این را دارد که با استفاده از ظرفیت بین المللی خود وکلای واجد شرایط را در کشور مقصد را پیشنهاد بدهد و شما را هدایت نماید و قرارداد های شما را نظارت نماید. بسیاری از درخواست های ویزاهای سرمایه گذاری در کشورهای خارجی با مشکلاتی از قبیل بلوکه شدن پول، مورد تایید نبودن پروژه سرمایه پذیر در بخش دولتی و سخت بودن تعقیب وکلای خاطی در کشور خارجی، فاقد مجوز بودن  موسسات غیر قانونی و کارچاق کنها و… موجب هدر رفتن سرمایه و مسیر زندگی را فراهم آورده است. ما در این زمینه با استفاده از مشاوره وکلای خارجی همکار موسسه مانع خطرات برشمرده می‌شویم. لازم است ذکر کنیم هیچ گونه نیابت در انجام امور مهاجرت شما بعلت محدودیت های فوق نمی پذیریم و صرفا در خصوص مشورت برای مهاجرت امریکا و اروپا و استرالیا همکاری می‌نماییم.

این دفتر با بهره گیری و مشارکت کاری با بهترین وکلای با سابقه در امور مهاجرت نسبت به انجام امور مهاجرتی هموطنان و ارائه مشاوره ،اقدامات موثر و تخصصی انجام میشود و شما عزیزان میتوانید هم در تهران، لس آنجلس و ونکوور با ما ملاقات و امور حقوقی تان پیگیری کنید. توصیه این دفتر این است که به تبلیغات ماهواره ای کزاف و بعضا کذب و یا به دلال ها و کارچاق کن های فاقد مجوز قانونی اعتماد نکنید زیرا مهاجرت امری تخصصی و علمی و تابع شرایط متغیر و ریسک پذیر و با سرنوشت شما و خانواده و سرمایتان سروکار دارد. اگر دچار سردرگمی هستید که کدام روش مهاجرتی و کدام کشور و کدام مسیر حقوقی برای شما مناسب تر است با دفاتر ما همین امروز تماس بگیرید.