a

اینستاگرام

تلگرام

توییتر

گوگل

اسکایپ

لینکدین

ایمیل

9:00 - 19:00

ساعات کاری: شنبه - چهارشنبه

02122687532

تماس برای مشاوره رایگان

جستجو
فهرست

موسسه حقوقی بین المللی سامانی پور افتخار دارد  برای هموطنان گرامی در زمینه امور مهاجرت به خارج از کشور بشما مشاوره ارایه دهد.

لازم است بدانید صرفا وکلای دادگستری دارای پروانه مجاز در امور مهاجرت می‌توانند وکالت قانونی شما و خانواده تان را بر عهده گیرند و دارا بودن پروانه وکالت از کشور مقصد شرط ضروری برای اینکار است برفرض مثال هیچ وکیل ایرانی که پروانه وکالت فدرال کشور امریکا را نداشته باشد نمی‌تواند طبق قوانین   کانون وکلای ایران و داخلی و حقوق بین الملل خصوصی وکالت شما را برعهده گیرد.

بنابراین هر گونه تبلیغات موسسات حقوقی غیر مجاز صرف نظر از اینکه جرم محسوب می‌شود مسیر شما را به بیراهه می‌برد.

این موسسه افتخار اینرا دارد که با استفاده از ظرفیت بین المللی خود وکلای واجد شرایط را در کشور مقصد را پیشنهاد بدهد و شما را هدایت نماید و قرارداد های شما را نظارت نماید.

بسیاری از  درخواست های ویزاهای سرمایه گذاری در کشورهای خارجی با مشکلاتی از قبیل بلوکه شدن پول، مورد تایید نبودن پروژه سرمایه پذیر در بخش دولتی و سخت بودن تعقیب وکلای خاطی در کشور خارجی ، فاقد مجوز بودن  موسسات غیر قانونی و کارچاق کنها و… موجب هدر رفتن سرمایه و مسیر زندگی را فراهم آورده است.

ما در این زمینه با استفاده از مشاوره وکلای خارجی  همکار موسسه مانع خطرات برشمرده می‌شویم.

لازم است ذکر کنیم هیچ گونه نیابت در انجام امور مهاجرت شما بعلت محدودیت های فوق نمی پذیریم و صرفا در خصوص مشورت برای مهاجرت امریکا و اروپا و استرالیا همکاری می‌نماییم.